در این وضعیت چه اتفاقی در بخش اورژانس می افتد؟

0
سوال شده مهر 25, 1396 در سلامت توسط studentQ
ویرایش شده مهر 26, 1396 توسط Blue
یک بیمار به  بخش اورژانس یک بیمارستان (نزدیک ترین به آنها ) با یک زخم گسترده و نیاز ضروری به عمل (بدلیل خون ریزی داخلی) برده می شود . با این حال هیچ جراحی (در هیچ تخصصی)در دسترس( کشیک) نیست. اینجا چه اتفاقی می افتد؟آیا راهی وجود دارد که بیمار بتواند تثبیت شود و بعد به مرکزی که جراحی می تواند در آن  انجام شود منتقل گردد؟

1 پاسخ

0
پاسخ داده شده توسط tran2
مهر 25, 1396
ویرایش شده مهر 26, 1396 توسط Blue
در ایالات متحده این باید یک رویداد بسیار نادر باشد. هر ایالت (یا منطقه) دارای بیمارستان هایی است که به عنوان مراکز آسیب  سطح 1 تعیین شده اند. تصدیق شده به عنوان یک مرکز آسیب سطح 1 بدین معنی است که همه پرسنل و امکانات مورد نیاز برای رسیدگی به هر نوع آسیب در هر زمان را داراست. این بدان معنی است که تیم های جراحی و تمام کارمندان پشتیبانی و امکانات مانند رادیولوژی، بانک خون، داروخانه و همه پرسنل لازم تمام طول هفته در تمامی ساعت ها در محل و در دسترس هستند.این که جراحان در دسترس باشند به اندازهی کافی خوب نیست.

در کنار مراکز آسیب، یک نظام مقرراتی وجود دارد که مشخص می کند که کدام یک از بیماران به عنوان بیمار آسیب تعیین شودو چگونه EMS باید به آنها رسیدگی کند.

 

هنگامی که EMS به تماس 911 پاسخ می دهد و آنها تعیین می کنند که بیمار در محدوده معیارهای آسیب قرار دارد، آنها باید این بیمار را به نزدیکترین مرکز آسیب حمل کنند

این یک بار از دفعاتی است که ems می تواند انتخاب یک بیمار هوشیار و بالغ را در نظر نگیرد.

سوالات مشابه

1 امتیاز 3 پاسخ 10 بازدید
5 امتیاز 5 پاسخ 27 بازدید
1 امتیاز 3 پاسخ 12 بازدید
4 امتیاز 7 پاسخ 25 بازدید
0 امتیاز 2 پاسخ 41 بازدید
سوال شده شهریور 1, 1396 در کار توسط user9372 کاربر فعال
1 امتیاز 3 پاسخ 10 بازدید
1 امتیاز 4 پاسخ 18 بازدید
سوال تازه‌ای بپرسید
به نسخه آزمایشی سامانه پرسش و پاسخ پرسک، محصول مشترک آزمایشگاه پردازش زبان طبیعی و آزمایشگاه سیستمهای اجتماعی دانشکده کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر خوش آمدید.
...