کشمش، شیر، خشکبار ،...">

چه غذا های سالمی برای خوردن در بین وعده های غذایی که فرد گرسنه می شود وجود دارد؟

0
سوال شده مهر 25, 1396 در سلامت توسط studentQ
من  به دلایلی خیلی سریع گرسنه می شوم.این منجر به عادت ناسالم خوردن اسنک برای از بین بردن گرسنگی می شود.چه غذاهای سالمی وجود دارند تا در بین وعده ها  خورده شوند تا گرسنگی از بین برود؟

9 پاسخ

3
پاسخ داده شده توسط Sepide کاربر حرفه‌ای
20 تیر 1397

کشمش، شیر، خشکبار ، ذرت ، گردو ، سبزی

2
پاسخ داده شده توسط Faeze کاربر حرفه‌ای
19 تیر 1397
ميتوان از مغز ها كمك گرفت

از ذرت بو داده استفاده كرد

كشمش

شير

ژله

دانه هاي سويا

پنكيك و كيك هاي بي ضرر خانگي
1
پاسخ داده شده توسط nasi91 کاربر حرفه‌ای
15 تیر 1397
خوردن میان وعده وقتی گرسنه هستید

فاصله بین وعده های غذایی موجب گرسنگی شدیدی میشود وقتی بین وعده غذایی 4 ساعت فاصله باشد گرسنه می شوید مثلا وقتی صبحانه یک چای سبز خورید وتاظهرساعت یک چیزی نخورید حتما باید به عنوان میان وعده چیزی مثل گردو بادام بخورید تا احساس سیری پیدا کنید.
2-خوردن میان وعده وقتی قند خونتان پایین است

مطمئنا خودتان متوجه قند خون پایین می شوید ،غذاهایی که حاوی نشاسته و قند هستند مدت طولانی در بدن نمی ماند به همین دلیل احساس گرسنگی می کنید پیشنهاد ما این است که از خوردن غذاهای نشاسته ای صرف نظر کنید و مقداری سیب یا هویج بخورید تا قند خونتان به حالت طبیعی برگردد.
3- خوردن میان وعده وقتی هیچ انرژی ندارید

علی رغم چیزی که میدانید این جمله به معنی قند خون پایین نیست ممکن است غذایی که کالری و مواد مغذی کافی را نداشته باشد بخورید و احساس خستگی کنید کالری واحد انرژی است بیشتر میوه ها و سبزیجات کالری پایین دارند به همین دلیل احساس خستگی می کنید به عبارت دیگر نمی خواهید با خوردن کالری های ناسالم چاق شوید و به جای خوردن نوشابه های انرژی زا قهوه ، شربت آبلیمو و بادام بخورید.
4-اجتناب از خوردن میان وعده در طول روز

این به معنی خوردن میان وعده نیست در واقع یعنی تقسیم کردن 3وعده اصلی غذا به وعده های کوچکتر مثلا تقسیم کردن صبحانه نهار شام به نصف یعنی 6وعده در روز میان وعده در طول روز به معنی این نیست که گرسنه شوید و بعدشروع به خوردن کنید خوردن میان وعده های کوچک در طول روز میزان انرژی را متعادل میکند.
1
پاسخ داده شده توسط Afsanekhani کاربر حرفه‌ای
15 تیر 1397
میان وعده سالم میتونه ی مشت اجیل باشه ی لقمه نون پنیر گردو باشه چند تا بادوم یا انجیر که هم مقوی باشن هم کالری هم میتونه چند تیکه میوه باشه
0
پاسخ داده شده توسط tran2
مهر 26, 1396
ویرایش شده مهر 26, 1396 توسط tran2
این بستگی دارد که تعریف شما از سالم بودن واقعا چیست. اگر به دنبال کالری کم کالری هستید، من یک کاسه بزرگ سبزیجات پخته را پیشنهاد می کنم. اگر شما به شدت به آنها ادویه بزنید و از نمک پرهیز کنید، اگر می توانید .فلفل و پاپریک را تصور کنید، آنها خیلی  خوشمزه هستند.فقط سبزیجات یخ زده همانند بروکلی ،ذرت ویا لوبیا را در یک کاسه بپزید.شما می توانید آن ها را از  هر سوپر مارکتی به ارزانی خریداری کنید و وعده غذایی 5 دقیقه طول میکشد تا در ماکروویو آماده شود به سادگی بدون آمادگی قبلی. 10/10 سلامتی 10/10 راحت
0
پاسخ داده شده توسط ramin کاربر فعال
مهر 26, 1396
خوردن میان وعده های زیاد میان وعده های اصلی غذایی توصیه می شود.
معمولا خوردن میوه بسیار مهم می باشد. توصیه می شود میوه های گرم را هنگام صبح و میوه های سرد را بعد از ظهر مصرف شود. همچنین خوردن نوشیدنی به همراه یک یا ۲ عدد بیسکوییت توصیه می شود. خوردن ۷ ۸ لیوان آب روزانه توصیه می شود. خوردن دانه های معذی مانند بادام و گردو و سویا و گندمک و شاه دانه نیز بسیار مفید می باشد.
0
پاسخ داده شده توسط mahi کاربر فعال
15 تیر 1397
میتوانید از میوه های تازه ،میوه های خشک،شکلات مغزدار،چوب شور،آواکادو،موز و پنیر و .سبزیجات و گل کلم استفاده کنید
0
پاسخ داده شده توسط Maryamd کاربر فعال
15 تیر 1397
باتوجه به اینکه انرژی مصرفی بدن درطول روز بالابوده و مصرف وعده های زیاد در وعده های اصلی وجود ندارد زیرا عملکرد مارا تحت تاثیر قرار میدهد مصرف میان وعده میتواند. به حفظ عملکردجسمی وذهنی افراد کمک کند .بسیاری از مردم فکرمیکنند دریافت میان وعده میتواند منجر به افزایش وزن شده واز این رو میان وعده ها راناسالم میدانند. میوه  مغزها مانند پسته گردو..  ابمیوه طبیعی شیرو ماست کم چرب اسنک غلات و..برای میان وعده مناسب هستند
0
پاسخ داده شده توسط MRM کاربر حرفه‌ای
20 تیر 1397
اگه مشکل چاقی و اضافه وزن ندارید میتونید از بستنی استفاده کنید. خوردن کشمش به ویژه مویز هم خیلی خوبه. میوه ها که عالین چون آب زیادی هم به بدنتون میرسونن.

سوالات مشابه

0 امتیاز 6 پاسخ 16 بازدید
1 امتیاز 2 پاسخ 13 بازدید
0 امتیاز 7 پاسخ 34 بازدید
1 امتیاز 3 پاسخ 15 بازدید
1 امتیاز 1 پاسخ 9 بازدید
0 امتیاز 1 پاسخ 8 بازدید
1 امتیاز 7 پاسخ 17 بازدید
2 امتیاز 1 پاسخ 12 بازدید
2 امتیاز 10 پاسخ 34 بازدید
سوال تازه‌ای بپرسید
به نسخه آزمایشی سامانه پرسش و پاسخ پرسک، محصول مشترک آزمایشگاه پردازش زبان طبیعی و آزمایشگاه سیستمهای اجتماعی دانشکده کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر خوش آمدید.
...