چه غذا های سالمی برای خوردن در بین وعده های غذایی که فرد گرسنه می شود وجود دارد؟

0
سوال شده مهر 26, 1396 در سلامت توسط studentQ
من  به دلایلی خیلی سریع گرسنه می شوم.این منجر به عادت ناسالم خوردن اسنک برای از بین بردن گرسنگی می شود.چه غذاهای سالمی وجود دارند تا در بین وعده ها  خورده شوند تا گرسنگی از بین برود؟

2 پاسخ

0
پاسخ داده شده توسط tran2
مهر 26, 1396
ویرایش شده مهر 26, 1396 توسط tran2
این بستگی دارد که تعریف شما از سالم بودن واقعا چیست. اگر به دنبال کالری کم کالری هستید، من یک کاسه بزرگ سبزیجات پخته را پیشنهاد می کنم. اگر شما به شدت به آنها ادویه بزنید و از نمک پرهیز کنید، اگر می توانید .فلفل و پاپریک را تصور کنید، آنها خیلی  خوشمزه هستند.فقط سبزیجات یخ زده همانند بروکلی ،ذرت ویا لوبیا را در یک کاسه بپزید.شما می توانید آن ها را از  هر سوپر مارکتی به ارزانی خریداری کنید و وعده غذایی 5 دقیقه طول میکشد تا در ماکروویو آماده شود به سادگی بدون آمادگی قبلی. 10/10 سلامتی 10/10 راحت
0
پاسخ داده شده توسط ramin کاربر فعال
مهر 26, 1396
خوردن میان وعده های زیاد میان وعده های اصلی غذایی توصیه می شود.
معمولا خوردن میوه بسیار مهم می باشد. توصیه می شود میوه های گرم را هنگام صبح و میوه های سرد را بعد از ظهر مصرف شود. همچنین خوردن نوشیدنی به همراه یک یا ۲ عدد بیسکوییت توصیه می شود. خوردن ۷ ۸ لیوان آب روزانه توصیه می شود. خوردن دانه های معذی مانند بادام و گردو و سویا و گندمک و شاه دانه نیز بسیار مفید می باشد.

سوالات مشابه

0 امتیاز 1 پاسخ 18 بازدید
0 امتیاز 1 پاسخ 12 بازدید
0 امتیاز 2 پاسخ 65 بازدید
0 امتیاز 1 پاسخ 10 بازدید
سوال تازه‌ای بپرسید
به نسخه آزمایشی سامانه پرسش و پاسخ پرسک، محصول مشترک آزمایشگاه پردازش زبان طبیعی و آزمایشگاه سیستمهای اجتماعی دانشکده کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر خوش آمدید.
...