چگونه می توان شیوه ی مناسب تری برای تنفس CPR یافت ؟

0
سوال شده مهر 26, 1396 در سلامت توسط studentQ
ویرایش شده مهر 26, 1396 توسط studentQ
بحثی طولانی در مورد زننده بودن تنفس CPR وجود دارد که مردم را از انجام CPR به طور کامل ناامید می کند. من داشتم در باره ی این که که چه کاری می توان انجام داد تا آن را کمتر زننده کند فکر می کردم،با این  فرض که فرد تجهیزات معالجه ندارد تا از آن استفاده کند. بدیهی است که ماسک صورت مینیاتوری وجود دارد، اما اکثر مردم آن را به همره خود نمی آورند. اگر CPR یک کار دو نفره باشد، فردی مسئول فشار دادن است، می توانم تصور کنم که به شخص دوم گفته می شود که صورت را با یک دستمال تمیز کند (فرض کنید که شروع با تاخیر بهتر از شروع نیست) و سپس شروع به تنفس به نفر دوم کند. من هرگز CPR را در یک شرایط از زندگی واقعی انجام نداده ام .

2 پاسخ

0
پاسخ داده شده توسط tran2
مهر 26, 1396
ویرایش شده مهر 26, 1396 توسط tran2
اگر تجهیزات حفاظتی مانند ماسک جیبی در دسترس نیست و حذف کردن  تنفس دهان به دهان یکی از گزینه ها نیست،گزینه های زیادی باقی نمی ماند. قطعه ای از پارچه که به عنوان یک مانع استفاده می شود، می تواند به کاهش عامل ناخوشایند کمک کند، اما من شک دارم که این کار برای محافظت شما در برابر باکتری ها و ویروس ها خیلی مفید باشد. اگر استفراغ وجود داشته باشد، ابتدا باید راه هوایی را پاک کنید ، که باید در کلاس CPR شما پوشش داده شود.اگر خون وجود داشته باشد،شما باید از خودتان بپرسید که چقدر می خواهید ریسک کنید ،زیرا شما ممکن است پاتوژن های خطرناک خون را به خود منتقل کنید.اگر چه خوب است که صورت و دهان را با پارچه خیس پاک کنید خوب نیست که سعی کنید ودهان را بشویید.
0
پاسخ داده شده توسط Maryamd کاربر فعال
4 مرداد 1397
قطعه ای از پارچه که به عنوان یک مانع استفاده می شود، می تواند به کاهش عامل ناخوشایند کمک کند، اما من شک دارم که این کار برای محافظت شما در برابر باکتری ها و ویروس ها خیلی مفید باشد. اگر استفراغ وجود داشته باشد، ابتدا باید راه هوایی را پاک کنید ، که باید در کلاس CPR شما پوشش داده شود

سوالات مشابه

1 امتیاز 2 پاسخ 13 بازدید
1 امتیاز 3 پاسخ 21 بازدید
1 امتیاز 2 پاسخ 8 بازدید
سوال شده 5 مرداد 1397 در حیوانات توسط peyman1990 کاربر حرفه‌ای
1 امتیاز 2 پاسخ 7 بازدید
1 امتیاز 1 پاسخ 9 بازدید
سوال شده 5 مرداد 1397 در علمی توسط peyman1990 کاربر حرفه‌ای
1 امتیاز 5 پاسخ 23 بازدید
سوال شده شهریور 3, 1396 در روانشناسی توسط ramin کاربر فعال
3 امتیاز 3 پاسخ 24 بازدید
سوال شده 16 تیر 1397 در علمی توسط Samin کاربر حرفه‌ای
0 امتیاز 5 پاسخ 15 بازدید
سوال تازه‌ای بپرسید
به نسخه آزمایشی سامانه پرسش و پاسخ پرسک، محصول مشترک آزمایشگاه پردازش زبان طبیعی و آزمایشگاه سیستمهای اجتماعی دانشکده کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر خوش آمدید.
...