آیا می شود دندان ها را بدون استفاده از روکش سفید تر از حالت طبیعی کنیم ؟

0
سوال شده آبان 16, 1396 در سلامت توسط studentQ

دندان های من در بعضی از نقاط تقریبا زرد هستند.من به دنبال راه هایی هستم که به صورت مصنوعی قسمت های زرد را بدون روکش یا رزین سفید کنم. به زبان دیگر اگر آن ها به صورت طبیعی سفید نشوند می خواهم تا آن ها را به صورت مصنوعی سفید کنم.البته از روکش اجتناب می کنم چرا که روکش دندان های مرا سفید نمی کند و فقط دندان مرا می پوشاند و در واقع تقلبی هستند.من نوعی اپوکسی می خواهم که به دندان من جذب شود و رنگ  آن را از زرد تغییر دهد. یا برخی روش های علمی دیگر که این کار را بدون روکش، رزین یا ایمپلنت انجام می دهند.همان طور که گفته شد من تمام راه های حرفه ای ممکن  را برای سفید کردن بکار برده ام اما هیچ کدام دندان های مرا خیلی سفیدد نکرده اند .

2 پاسخ

0
پاسخ داده شده توسط tran2
آبان 16, 1396

راه سالمی وجود ندارد. سفید کردن شکل دندان هایتان را تغییر نمی دهد.اما افسوس که  عاج دندان ها خیلی سفید نمی شوند .( فقط دندان ها را به تغییر دما بیشتر حساس می کند.)روکشی هایی که به خوبی انجام میشوند شکل ظاهری خوبی خواهند داشت تا به سلامت لثه ها آسیبی نرسانند.می بخشید معجزه ای در کار نیست.

0
پاسخ داده شده توسط aban کاربر حرفه‌ای
آبان 16, 1396
از زغال می تونید استفاده کنید در بازه یک ماهه جواب میده امتحان شده س

و همچنین استفاده از جوش شیرین، روی خمیر مسواک مقداری جوش شیرین بریزید و چند هفته با این روش مسواک بزنید ، چای و نسکافه و نوشابه هم تو این مدت اصا نخورید ببینید چه تغییری ایجاد میشه

سوالات مشابه

2 امتیاز 1 پاسخ 24 بازدید
0 امتیاز 1 پاسخ 3 بازدید
سوال شده شهریور 11, 1396 در سلامت توسط user9372 کاربر فعال
1 امتیاز 1 پاسخ 12 بازدید
سوال شده شهریور 3, 1396 در روانشناسی توسط ramin کاربر فعال
سوال تازه‌ای بپرسید
به نسخه آزمایشی سامانه پرسش و پاسخ پرسک، محصول مشترک آزمایشگاه پردازش زبان طبیعی و آزمایشگاه سیستمهای اجتماعی دانشکده کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر خوش آمدید.
...