چگونه زمانی که دکتر ها نمی توانند کمک کنند کمک دیگری پیدا کنیم ؟

0
سوال شده آبان 17, 1396 در سلامت توسط studentQ
من شرایط بیماری مزمنی ( مربوط به شکم ) دارم. من در طی سال های گذشته به چندین پزشک مراجعه کرده ام و هیچ چیز را نتوانسته اند پیدا کنند - طبق تمام آزمایش هایم کاملا سالم هستم.من به دنبال نصیحت شخصی نیستم و به جای مراجعه به پزشک که هیچ چیزی پیدا نمی کند به دنبال راهی کلی در این رابطه  هستم .آیا منابع آنلاین معتبری وجود دارد که من بتوانم در آن وضعیت خود را به تفضیل بیان کنم شاید کسی ایده ای داشته باشد؟اگر هرگونه پیشنهاد محتملی را دریافت کنم ممکن است  بتوانم آن را با پزشکم در میان بگذارم و ببینم که آیا منطقی هست یا نه . من به دنبال داروی جایگزین یا چیزهایی نیستم که از لحاظ علمی ثابت نشده اند. من فقط می خواهم اطمینان حاصل کنم که پزشکان من هیچ چیز ارزشمندی که می تواند به وضعیت من مرتبط باشد  را از دست نداده باشند .می دانم که بیماری های مزمن شناخته نشده ای وجود دارند اما می خواهم بدانم که تمام گزینه های ممکن را بررسی کرده ام.

1 پاسخ

0
پاسخ داده شده توسط tran2
آبان 17, 1396

مشکل شما این است که دارو یک علم است. پزشکان دانشمندان نیستند اگر مشکل شما به راحتی به یکی از دسته های آنها مربوط نباشد، تعیین اینکه چه چیزی است، دشوار است. همچنین، به یاد داشته باشید که پزشکان زمان بسیار کمی را برای هر فرد صرف می کنند. شما تنها  یک قرار ملاقات 15 دقیقه ای و برخی آزمایش ها را دریافت می کنید. زمان کافی برای انجام تحقیقات جدی نیست. اگر یک محقق زیست پزشکی که هر روز کار کند، تمام وقت روی پرونده شما کار کند، احتمالا آن را تشخیص می دهد.

راه حل این مشکل جمع آوری اطلاعات به اندازه ای است که می توانید. این امر باعث می شود که پزشک آنچه ممکن است اشتباه باشد را به راحتی تشخیص دهد . داده هایی که باید جمع آوری کنید عبارتند از:1.چیزی که می خورید2.زمانی که ناراحتی پیش می آید 3.دقیقا در چه مکانی درد پیش می آید4.در چه شرایطی پیش می آید(نشستن، دراز کشیدن، راه رفتن ، بعد از خوردن) در واقع، شما می خواهید یک گزارش دقیق از مشکل خود را ایجاد کنید. این داده ها نقطه شروع برای درک عمیق تر از مشکل شما هستند

سوالات مشابه

1 امتیاز 2 پاسخ 11 بازدید
سوال شده 16 تیر 1397 در علمی توسط Samin کاربر حرفه‌ای
1 امتیاز 2 پاسخ 11 بازدید
3 امتیاز 2 پاسخ 12 بازدید
سوال شده 15 تیر 1397 در سلامت توسط sonya کاربر فعال
0 امتیاز 2 پاسخ 18 بازدید
1 امتیاز 4 پاسخ 13 بازدید
1 امتیاز 3 پاسخ 12 بازدید
سوال شده 5 مرداد 1397 در حیوانات توسط peyman1990 کاربر حرفه‌ای
1 امتیاز 6 پاسخ 14 بازدید
3 امتیاز 8 پاسخ 34 بازدید
سوال تازه‌ای بپرسید
به نسخه آزمایشی سامانه پرسش و پاسخ پرسک، محصول مشترک آزمایشگاه پردازش زبان طبیعی و آزمایشگاه سیستمهای اجتماعی دانشکده کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر خوش آمدید.
...